بسپار گستر حدادی

بسپار گستر حدادی با استعانت از خداوند متعال از دهه هشتاد با تکیه بر علم و توانمندی کارشناسان فن ، با استفاده از علوم روز و با به کار گیری ماشین آلات پیشرفته و به روز ، تلاش خود را برای تولید لوله و اتصالات پی وی سی به کار گرفت تا علاوه بر کار آفرینی ، قدمی در جهت پیشرفت صنعت پلیمری بردارد.... .
90% مدیریت پروژه جدید
75% مطالعه پیشرفت های جدید
99% طراحی ماشین آلات جدید
53% پروژه های ویژه

هدف ما

هدف شرکت دستیابی به قسمت وسیعی از بازار است و تجربه به ما ثابت کرده این امکانپذیر نیست مگر در سایه رضایتمندی مشتریان عزیز و این ممکن می شود با:

  • ارایه محصول با کیفیت برتر
  •  تولید محصول با آخرین تکنولوژی روز
  • ایجاد سیستم رضایتمندی مشتری
  • استفاده از فن آوران متعهد و توانمند

دیدگاه ما

محیط زیست
شکی نیست که این زمین علاوه بر نسل فعلی به نسلهای آینده نیز تعلق دارد بنابراین ما تصمیم گرفته ایم محصولاتی تولید کنیم که سازگار با محیط زیست بوده و قابل بازیافت نیز باشد و به همین منظور بوده که استفاده از افزودنیهای بدون سرب را در اولویت خود قرار داده ایم..
توجه ویژه به کار آفرینی
درست است که پیشرفته ترین ماشین آلات بهترین جنسها را تولید می کنند، اما این دلیل نمی شود که ما از ماشین آلاتی استفاده کنیم که نیاز به کمترین نیروی انسانی را داشته باشد بلکه سعی ما اینست در کنار تکنولوژی از نیروهای توانمند داخلی به منظور کار آفرینی و تربیت نیروی متخصص استفاده کنیم..
مشاوره با دانشگاهیان به منظور ارتقاء علم و فن
قطعا نمی شود به آخرین تکنولوژیها دست یافت، مگر ارتباط صنعت با دانشگاه قطع نشود ، بنابر این هدف ما بر استفاده تکنولوژی نانو در تولید محصولات جدید قرار گرفته است و امیدواریم در آینده ای نزدیک جزء شرکتهای دانش بنیان باشیم..
استفاده از partner ها (شرکای تجاری) به منظور دستیابی به مارکتینگ
در این راه حتی ما حاضریم علاوه بر شرکتهای مشاور از شرکتها و کارخانه های رقیب نیز برای دستیابی به پیشرفتها و ایحاد تبلیغات بیشتر در بازارهای داخل و خارج از کشور استفاده نماییم..